Просування в пошукових системах

Сайт без просування - гроші на вітер. Ми готові підняти ваш ресурс в топ використовуючи тільки білі методи просування.

Перші сторінки пошукової видачі - один з основних джерел продажів будь-якої компанії або продукту. Просування в пошукових системах дозволяє охопити максимальну кількість потенційних клієнтів.

Вартість: від 480$ у місяць

Термін: від 3 місяців

Що ви отримуєте за цю ціну?
 • підвищення позицій вашого сайту в пошукових системах
 • підвищення впізнаваності бренду
 • збільшення відвідуваності сайту
 • збільшення кількості звернень з сайту

Сайт не допомагає бізнесу

Швидше за все сайт не такий гарний як ви думаєте

Ви вже маєте в наявності діючий сайт, який не соромно показати споживачу, але його відвідуваність і обсяг продажів залишають бажати кращого? Є, що запропонувати цільовій аудиторії, але пошукові системи не на вашому боці? Ми знаємо, як виправити прикре непорозуміння. Давно дружимо з Гуглом і Яндексом і допомагаємо іншим сайтам виглядати краще в їхніх очах. Наша компанія надає комплекс послуг по розкрутці сайтів будь-якої тематики. Ми допомагаємо домогтися лояльності пошукових систем за допомогою оптимізації вашого ресурсу.

У своїй роботі використовуємо перевірені методики виведення сайту в ТОП. Наша мета – зміцнення ваших бізнес позицій в інтернеті. Дотримуючись наміченого курсу, коригуємо результативність роботи сайту, збільшуємо відвідуваність і обсяги продажів. Простіше кажучи, ми забезпечуємо вашому ресурсу цільове користування, а не спонтанне відвідування сторінок випадковими гостями.

Рекламний бюджет не перетворюється в клієнтів

В основному люди приходять з реклами або не дуже зацікавлені в товарі або послузі, або обходяться дуже дорого

Коли сайт повністю готовий до запуску, куплений домен і забезпечений хостинг, у вас є два шляхи подальшого розвитку ситуації – малоефективний і правильний.

Малоефективний. Запустивши сайт в мережу, ви замовляєте друк рекламної поліграфії. Роздає візитівки і флаєри випадковим перехожим. Паралельно з цим робите розсилку посилань на сайт по друзях і знайомих. Затамувавши подих чекаєте, коли включиться «сарафанне» радіо та схема онлайн-продажів запрацює, приносячи бажаний прибуток.

Просування в пошукових системахЗ упевненістю заявляємо, в сучасному віртуальному просторі така схема НЕ запрацює. Гроші, витрачені на поліграфію, виявляться пострілом в молоко і не принесуть очікуваного результату.

Рахуйте самі, 70% візиток відразу підуть в найближчу урну, 20% осядуть в кишені через поспіх або ввічливості респондента і пізніше також полетять в сміттєвий бак. Тільки 10% можуть спрацювати, забезпечивши звернення потенційних клієнтів до ресурсу або пару десятків дзвінків. Хіба цього ви домагаєтеся?

Правильний. Запам’ятайте головний закон успішного розвитку онлайн-бізнесу – не ви повинні шукати клієнтів, а вони вас. Запуск сайту – це спуск на воду корабля. Не намагайтеся керувати ним самостійно, довіртеся професіоналам.

Ми займаємося розкручуванням новоспечених сайтів і тих, які не перший рік в мережі. Наші SEO-фахівці успішно працюють в сфері пошукового просування. Принцип їх роботи будується на внутрішній і зовнішній оптимізації вашого ресурсу.

Покращувати сайт або популяризувати

Важливі відразу обидва аспекти. Якщо на сайт почнуть посилатися авторитетні сайти, а він з помилками – позитивний ефект буде в десятки разів слабкіше, ідеальний сайт без впізнаваності так само не ефективний.

Просування сайту починається з внутрішньої оптимізації, що включає в себе зміну або доповнення його змісту. Цей процес складається з декількох етапів:

 1. Складання семантичного ядра;
 2. Відбір релевантних ключових запитів;
 3. Написання статей та підбір контенту, оптимізованого під потрібні запити;
 4. Складання тайтл і діскріпшін;
 5. Відбір сторінок з упором на просування;
 6. Внутрішня перелінковка;
 7. Оптимізація коду текстового і графічного наповнення під вимоги конкретних пошукових систем.Ми приділяємо увагу юзабіліті вашого ресурсу, роблячи його максимально простим і зручним для користувача. Адаптуємо дизайн під коректну роботу сайту при відкритті на будь-якому мобільному пристрої.

Виконавши комплекс внутрішніх налаштувань, переходимо до зовнішньої оптимізації. З цього моменту об’єктами роботи стають пошукові системи і різні тематичні ресурси, взаємодія з якими сприяє розкручуванню вашого сайту по вибраних запитах.

Зовнішні посилання, що формуються на основі розробленого семантичного ядра, допомагають просуванню і збільшенню його рейтингу. Пошукові роботи відстежують і фіксують кількість сайтів, що посилаються на ваш ресурс і перенаправляють користувачів на конкретні сторінки.

Чим більше серйозних і «живих» сайтів вас рекомендує, тим активніше піднімаються в ТОП і продають сторінки. Саме час помахати конкурентам рукою, збільшуючи розрив з ними в свою користь.

Вибираємо тип трафіку: соціальний, рекламний, органічний

Найкраще себе показує комплекс з упором на органічний трафік з пошукових систем.

В даний час SEO або пошукова оптимізація ресурсу є найдієвішим способом розкрутки та популяризації сайту в мережі.

Використовуючи правильні методики, можна привернути увагу зацікавленої аудиторії, забезпечити розвиток бізнесу і зростання прибутку, незалежно від місцезнаходження вашого підприємства або магазину, адреси віртуальної прописки і розташування сайту.

Наша компанія надає спектр послуг з оптимізації і просуванню web-ресурсів в будь-яких пошукових системах. При цьому ми орієнтуємося на охоплюється регіон, тематику сайту, його унікальність і конкурентоспроможність, закладений бюджет, вимоги та побажання замовника.

Наша компанія надає спектр послуг з оптимізації і просуванню web-ресурсів в будь-яких пошукових системах. При цьому ми орієнтуємося на охоплюється регіон, тематику сайту, його унікальність і конкурентоспроможність, закладений бюджет, вимоги та побажання замовника.

Безумовно, ідеальним сценарієм для кожного нашого клієнта є відкриття потоку органічного трафіку з видачі пошукових гігантів Яндекс і Гугл. Це мета, до якої ми прагнемо, виводячи ваш сайт в ТОП.

Скільки часу необхідно для розкрутки сайту

Завтра з ранку буде потік клієнтів (немає)

Точних термінів не існує. Ніколи не вірте тим, хто обіцяє вивести сайт в ТОП за тиждень. Здійснити таке без негативних наслідків для вашого ресурсу не можна. Масова скупка посилань на спеціалізованих біржах може забезпечити різкий зліт, але завершиться баном сайту в пошукових системах. У підсумку ви даремно витратите гроші і втратите сайт.

Наша компанія використовує інші методи. Для отримання перших позитивних результатів необхідно час, протягом якого алгоритми пошукових систем відстежують і враховують якість робіт, виконаних у сфері оптимізації сайту. Закріпленню результатів сприяє постійна робота з ресурсом.

Для досягнення стабільно позитивного результату, ми задіємо ефективні стратегії пошукового просування. На особистому досвіді переконалися в тому, що послідовність у виконанні робіт по оптимізації – запорука грамотного розкручування сайту.

Вартість SEO

Вважайте свої витрати за півріччя і порівнюйте приріст в заявках і продажах

Фіксованої вартості на розкрутку сайту немає. Багато що залежить від індивідуальних особливостей процесу. Перш ніж скласти імовірну кошторис, необхідно провести аналіз ринку і ключових запитів, на які орієнтовано просування ресурсу. Ціна розкрутки безпосередньо залежить від обсягу робіт, необхідних для виведення сайту в ТОП.

Гарантії і точні позиції в СЕО

Гарантій немає але позитивна динаміка вашого проекту повинна бути через 4-5 місяців

З огляду на те що пошукові системи не розкривають і постійно змінюють “правила” ранжирування повних гарантій що ваш сайт буде як конкретному місці не може дати ніхто. Напевно навіть сама пошукова система не в змозі це зробити оскільки передбачити роботу їх штучного інтелекту і нейромереж дуже складно. Потрібно так само розуміти що конкуренти модифікують і нарощують бюджети в СЕО просування і це впливає на позиції у видачі.

Перевіряючи роботу оптимізатора замовник повинен дивитися і порівнювати свій власний сайт пів року назад і його поточний стан. Повинен бути видно плавне зростання за всіма показниками, якщо цього немає то оптимізація проходить з помилками.

Етапи SEO просування

 1. Аналіз
  сайту

  Аналізуємо сайт, перевіряємо його технічний стан, швидкість завантаження і якість коду.

 2. Аналіз пошукової
  видачі

  Перевіряємо поточні позиції, семантичне ядро і видимість сайту в пошукових системах.

 3. Робота над
  помилками

  Аналіз помилок у видачі Google і Яндекс, розробка заходів щодо їх виправлення.

 4. Присутність
  на картах

  Проводим работу с компаниями в Google и Яндекс каталогах, размещаем вашу компанию на картах.

 5. Оригінальні
  тексти

  Розробляємо технічні завдання для створення унікальних текстів, правильно розмічаємо і розміщуємо їх на вашому сайті.

 6. Обсяг
  сайта

  Працюємо над оптимізацією зовнішньої посилальної маси, а також над збільшенням її обсягу.

Приклади робіт

Зв'яжіться з нами й отримайте безкоштовну консультацію!

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

+38 (067) 934 51 25

Ціни

Відгуки

Усі відгуки

Давайте обговоримо ваш проект!

Для аналізу і прорахунку вашого завдання нам необхідно отримати ввідні дані про ваш проект.

Маєте технічне завдання?

Якщо у вас вже є складене технічне завдання під ваш проект з усією необхідною інформацією - просто надішліть його нам.

Інші послуги

Обговорити проект

  Google Rating 5.0 Based on 28 reviews
  Telegram Viber messenger email