Створення Landing Page

Лендінг Пейдж - оптимальне рішення для швидкого старту вашого бізнесу в інтернеті і аналізу затребуваності ваших товарів і послуг.

Лендінгем Пейдж («посадкова сторінка») дозволяє просто і ефективно продавати один або кілька продуктів онлайн, отримувати заявки на заходи і багато іншого, і все це - при мінімальному бюджеті!

Таке рішення добре підійде для гарячих продажів і невеликого спектра послуг.

Вартість: від 499$

Термін: від 1 тижня

Що ви отримуєте за цю ціну?
 • конверсійну посадкову сторінку
 • унікальний дизайн під ключ
 • адаптація для мобільних пристроїв
 • зручна адміністративна панель
 • настройка на вашому хостингу

Розробка Лендінгем Пейдж або історія одного кліка

Ті, хто зацікавлений в швидкому просуванні свого бізнесу на просторах інтернету, напевно знайомі з таким поняттям, як «Лендінгем Пейдж». Так називають лише однієї сторінки сайт, завдання якого полягає в досягненні рівно однієї мети – 100% мотивації відвідувача до дії. Потрапляючи на «посадкову сторінку» лід, він же потенційний клієнт, повинен всім серцем захотіти купити або замовити, представлений в яскравому світлі товар / послугу і натиснути кнопку, яка перенаправляє його на сайт компанії або інтернет-магазину.

Це ідеальний сценарій підвищення конверсії сайту. Простий відвідувач миттєво перетворюється в клієнта. Звучить просто, а на ділі ?! Врахуйте, створення якісної Landing Page з нуля – це не шаблонна штампування для розклеювання оголошень на кожному вуличному стовпі, це створення маніфесту мрії.

Лендінгем не припускав варіативність вибору, він повинен уміло фокусувати увагу відвідувача на єдиному бажанні – тут і зараз в один клік виявитися ближче до мрії. Розміри Landing Page можуть бути будь-якими, які передбачають прокрутку чи ні. Найголовніше, щоб з перших секунд потрапляння на неї, інтерес відвідувача ріс і вимагав продовження банкету. Для досягнення такого ефекту використовують різні способи.

Як повинна виглядати якісно оформлена Landing Page

Існує кілька стандартних, перевірених на практиці методів компонування лаконічною і зрозумілою відвідувачу «посадкової сторінки».

 • Девіз Лендінгем Пейдж
  Головною рушійною силою є прямий заклик до дії, виражений в одному слогані. Не потрібно використовувати в ньому ніяких термінів і розгорнутих пояснень. Виключіть фрази, що починаються словом «якщо». Вони провокують в людині елемент коливання. Ємна фраза-заклик повинна звучати як постріл і бити точно в десятку. Чим чіткіше вона сформульована, тим більше шансів на успіх. Тому для неї важливо бути короткою, соковитою і простою.
 • Помітна кнопка
  Відвідувач не повинен витрачати час і ламати голову над пошуком кнопки, яка веде його до мрії. Інакше іскра бажання згасне і він просто закриє сторінку, поповнюючи список втрачених назавжди клієнтів. Щоб цього не сталося, необхідно використовувати оригінальні, помітні і швидко виявляються кнопки, на які хочеться негайно натиснути.
 • Гармонія білого і чорного
  Інформаційно-графічна або текстова перевантаженість Landing Page заплутує відвідувача. Наповнюючи її картинками і текстом, слід пам’ятати про принципи мінімалізму. Це саме той випадок, коли гармонія полягає не в наявність якогось елемента, а у відсутності зайвого.

Створити Лендіг з нуля: складно чи ні

З технічної точки зору Лендіг є елементарною веб-сторінкою, що формується за допомогою html, css, відео, картинок і тексту. Для розробки потрібно відповідний движок. Їх вибір необмежений. Можна віддати перевагу платному або безкоштовному CMS. Все залежить від наявності навичок програмування і готовності виникають у внутрішню кухню вашої «цільової сторінки».

Деякі розробники пропагує створення Landing Page на WordPress. Спробувати можна, але, з огляду на, що даний движок орієнтований на створення інтернет-магазинів, інформаційних порталів, корпоративних сайтів, блогів та інших спочатку багатосторінкових веб-ресурсів, треба бути готовим до незліченних переробок. Створення Landing Page на Adobe muse спричинить за собою проблеми з хостингом і підтримкою. Всіх CMS в одній статті не перелічити. У кожної є свої плюси і мінуси, виявити які вийде винятково дослідним шляхом. Безумовно, навіть найскладніші завдання вирішуються, якщо у вас є час і досвід, ви не поспішайте з запуском ленгінг пейдж і конверсія може почекати.

Що краще – створення Landing Page самостійно або професійно

Для тих, хто відчув у собі нерозкритий потенціал web-програміста, дизайнера, творця існує маса новомодних пропозицій щодо розроблення ефективних landing page, що видають майже 100% ККД. О, диво, багато пропалені досвідом «фахівці» готові ділитися секретами створення «цільових сторінок», чарівним чином підвищують конверсію. З’явилися навіть універсальні онлайн-сервіси, що надають можливість створення Landing Page самому і без зайвих витрат. Кращим слоганом для такої ідилії можуть стати слова Бендера «Пилите, Шура, пиляйте! Вони золоті! »

Все красиво звучить, але тільки на словах. На ділі ніхто не говорить про те, що при використанні деяких CMS можуть виникнути конфлікти в коді або буде потрібно придбання додаткових модулів для забезпечення запуску нестандартних проектів. Чимало проблем додасть слабкий захист від зломів чи адміністративна панель, заточена під досвідчених програмістів. Ніхто не розповість, де взяти не затертий до дірок, шаблонний графічний продукт, а свіжий і унікальний. Чи не пояснять, як за допомогою стандартних методів залучення, домогтися персонального звернення до кожного відвідувача і дійсно підвищить конверсію. Підводних каменів дуже багато. Можна набивати на них шишки самостійно, втрачати час і прибуток або довірити створення Landing Page професіоналам.

Етапи розробки Landing page

 1. Безкоштовна
  консультація

  Аналізуємо нішу, розробляємо структуру Landing page, обговорюємо дизайн і необхідний функціонал.

 2. Розробка
  дизайну

  Створюємо дизайн-макети відповідно до затвердженої структури проекту, побажань клієнта, правил "юзабіліті" і сучасних дизайн-рішень.

 3. Затвердження
  дизайну

  Коли всі правки внесені і дизайн готовий - отримуємо підтвердження від клієнта, що він відповідає всім його вимогам і побажанням.

 4. Адаптивна
  верстка

  Створюємо готові інтерактивні сторінки з дизайну, які підлаштовуються під всі види мобільних пристроїв.

 5. Програмування
  та імплементація

  З готових сторінок створюємо індивідуальну тему для CMS WordPress, реалізуємо функціонал, налаштовуємо адміністративну панель.

 6. Тестування
  і запуск

  Перевіряємо всі сторінки і функціонал на працездатність, шукаємо помилки. Робимо останні приготування і запускаємо проект в світло.

Приклади робіт

Зв'яжіться з нами й отримайте безкоштовну консультацію!

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

+38 (067) 934 51 25

Ціни

Відгуки

Усі відгуки

Давайте обговоримо ваш проект!

Для аналізу і прорахунку вашого завдання нам необхідно отримати ввідні дані про ваш проект.

Маєте технічне завдання?

Якщо у вас вже є складене технічне завдання під ваш проект з усією необхідною інформацією - просто надішліть його нам.

Інші послуги

Обговорити проект

  Google Rating 5.0 Based on 28 reviews
  Telegram Viber messenger email