Відгуки

Ми дуже пишаємося тим, що про нас говорять і пишуть. Ми вдячні кожному клієнтові, який нам довірився.

Написати відгук
Гліб Ватуля
Відгук kart.edu.ua
Benedict Westenra

Микита – висококваліфікований і комунікабельний розробник. Він вирішував всі проблеми, які я йому озвучував, і всякий раз, коли з’являлися варіанти він чітко викладав їх, пояснюючи плюси і мінуси кожного, щоб я міг приймати обгрунтовані рішення. Наполегливо рекомендую.

Valera Bienko

Професіонали своєї справи! Рекомендую!

Vlad M

Ми дуже задоволені нашою співпрацею з компанією Rubika – робота зі створення сайту brenner-machinery.com була виконана професійно, в обумовлені терміни, хлопці прислухалися до наших побажань, пропонували свої варіанти – і в підсумку ми отримали рівно те, що і хотіли!

Рекомендую компанію як надійних і відповідальних фахівців, з якими приємно спілкуватися і співпрацювати! Спасибі вам!

Paul G

Велика подяка хлопцям і Микиті особисто. Не скажу, що ми дыйшли до кінця нашого проекту без проблем, багато речей доводилося нагадувати по кілька разів, іноді сперечалися, іноді не погоджувалися, але це абсолютно нормально. Мій проект інтернет-магазину був великим, непростим; я точно знав, що хочу бачити на виході, тому що глобально це була 3-тя версія інтернет-магазину; до того ж я людина десь надто уважна до деталей, тому було іноді непросто, але результатом задоволений на 99% – тому що завжди є кілька дрібниць, які можна зробити краще 🙂 .

Можу сказати, що найсильніша сторона Rubika – це прекрасне спілкування, завжди відповідають, ніхто ніколи не пропадає, не випадає на тижні (хоча на кілька днів цілком можуть), завжди є якийсь зворотний зв’язок і навіть якщо ваша проблема не може бути вирішена зараз – вона буде вирішена обов’язково. Нормальне адекватне спілкування в IT, а особливо в пост-радянському IT – це величезна рідкість (є досвід), тому Rubika цінна насамперед цим.

У підсумку можна сказати, що я, звичайно ж, задоволений. До того ж під час цього проекту я особисто багато чому навчився, кілька речей мені хлопці допомогли зробити – що не були обговорені з самого початку – як би безкоштовно за що їм велике спасибі. Прийду я сюди ще раз, якщо знадобиться? Думаю так. Порекомендую я Rubika своїм знайомим, яким потрібен хороший, продуманий сайт – обов’язково. Майте чітке уявлення, що ви хочете отримати на виході, нагадуйте про ті речі, які на ваш погляд повинні бути зроблені певним чином – і все буде добре.

Микиті ж бажаю побільше серйозних клієнтів, уваги до деталей (!), Хороших працівників і терпіння. Проектування сайтів, програмування, спілкування з клієнтами (не всі ж такі няшки як я) – це дуже непростий хліб, і терпіння + адекватне спілкування це, напевно, найважливіше. Професіоналів своєї справи (стосується будь-якої справи), вистачає в будь-якій сфері, але в підсумку завжди все зводиться до того, наскільки тобі приємно мати з цим професіоналом справу. За інших рівних ти завжди вибереш того, з ким тобі приємно спілкуватися.

Дмитро Рибалко

Висловлюю подяку веб студії Rubika за створення сайту versal.kh.ua Перед хлопцям стояло нелегке завдання, по створенню логотипа, фірмового стилю, і природно створення сайту. Перед зверненням в веб студію Rubika був якийсь страх від нерозуміння процесу створення сайту, страх побачити на фінальному етапі то що не сподобатися. Після особистої зустрічі з Микитою, від страху не залишилося і сліду… Я зрозумів що звернувся до професіонала своєї справи. Вже на фіналі можна сказати, що в кінцевому результаті вийшло все набагато краще ніж очікувалося. Хлопці просто молодці, роботу виконали на п’ять з плюсом! Буду і в майбутньому співпрацювати з хлопцями, а так само радити друзям.

ПрАТ «Турбогаз»

Висловлюємо подяку компанії «Rubika» за професійне виконання робіт зі створення корпоративного сайту. Поставлені завдання були виконані в повній відповідності з нашими побажаннями. Весь процес взаємодії – від узгодження технічного завдання та бажаного дизайну до навчання роботи з сайтом – залишив приємні враження.

Дякую за роботу.

Teknika GROUP

Все відмінно, як і завжди. Рекомендую. Уже вдруге замовляли розробку сайту для ще однієї компанії нашого холдингу. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним – з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; при необхідності доопрацювань – хлопці реагують дуже швидко.

Michael Lazarenko

Замовляв landing, хлопці зробили якісно і в строк.

Олена Волощук

Дуже грамотні хлопці. Ідеальний баланс, професіоналізму, здорового глузду і вартості послуг.

Yaroslav Savchuk

Замовляв у Rubika верстку сайту djstudioone. Спасибі величезне за швидке виконання і реалізацію моєї фантазії! Приємно працювати з відповідальними людьми!

Телекомунікації Network

Замовляли розробку сайту компанії. Термін виконання – дуже оперативно. Розробники врахували всі побажання, а також керівник проекту дав важливі рекомендації відповідно до сучасних віянь. Спасибі, будемо рекомендувати!

Тимофій Сажнів

Я web designer і власник студії дизайну, розробляю складні і унікальні дизайн макети, які не кожен зможе зверстати.

Звернувся до команди rubika.com.ua із завданням – зверстати сайт з адаптивним дизайном і прикрутити його до системи управління. Зробили все якісно. Роботою задоволений, можете самі оцінити що вийшло ось посилання: djstudioone.com

Ольга Корнєєва

Дякую за якісну роботу! Зробили сайт швидко і красиво. Консультували з усіх питань. Роботою задоволена, буду рекомендувати.

Валерій Прошковський

Робили кілька сайтів раніше і віра у “створення інтернет-магазину з нуля” та існування професійних програмістів з головою на плечах випарувалася, потім випадала у вигляді сліз, помутніла, утвердилася і скам’яніла.

Самостійні спроби розібратися в особливостях роботи движка або знайти і виправити хоча б основні проблеми, може самому або за допомогою, кілька разів навели мене на пости і коментарі Микити. Раз він мені допоміг, два, а проблем то багато з сайтом.

Найцікавіше що вирішував він проблеми вже дуже ефективно, без звичного вже для мене мусоленья і незрозумілих термінів, іншими словами він реально намагався допомогти і розжувати мені і у нього це виходило дуже швидко! Я був в шоці після декількох років мук з іншими людьми з цієї галузі, не вже є такого рівня професіонали в справі створення сайтів!

Микита, дякую Вам персонально і Вашій команді Rubika, за те що повернули віру в програмістів і розробників!

Звернення до потенційних клієнтів Микити і команди Rubika – Ви ж розумієте, що після цього я вирішив зробити абсолютно новий сайт, який буде працювати так як мені це потрібно, адже я тепер впевнений що це можливо.

Природно я довго сумнівався, тягнув гуму, зважував, але таки зважився – Робимо новий сайт (точніше інтернет магазин) з усіма необхідними мені елементами. З чого почати я не розумів точно, але знав що хочу отримати (після такого-то досвіду) але по ходу справи була налаштована програма взаємодії, зручний формат.

Спасибі Вам Микита, за Вашу системність в справах і ділових відносинах – це дуже допомагає Вашим клієнтам, думаю і мені в майбутньому повторно знадобиться. Ну а на сьогодні 2 нових інтернет-магазину розробили і втілили, і зараз йде процес наповнення контентом.

Так само Rubika пропонує SEO підтримку і за цим напрямком ми вже працюємо і вже бачимо, що перенесення так скажемо рейтингу зі старого сайту виконано ефективно і починаємо бачити перші результати.

Команді Rubika бажаю успіхів і розвитку! Микиті особлива подяка!

Валерій Семенець
Відгук nure.ua
Всеволод Романів

Величезне спасибі всій команді Рубіка за професійний, швидкий, а головне людяний підхід до роботи! Давно не зустрічав такого гідного сервісу. Окремо дякую Микиту за допомогу, професійну консультацію та індивідуальний підхід. Просто чолов’яга! Радує коли зміг знайти відмінний сервіс. Всі б так працювали. Удачі вам, хлопці!

Обговорити проект

    Google Rating 5.0 Based on 28 reviews
    Telegram Viber messenger email