Відгуки

Ми дуже пишаємося тим, що про нас говорять і пишуть. Ми вдячні кожному клієнтові, який нам довірився.

Написати відгук
Дмитро Рибалко

Висловлюю подяку веб студії Rubika за створення сайту versal.kh.ua Перед хлопцям стояло нелегке завдання, по створенню логотипа, фірмового стилю, і природно створення сайту. Перед зверненням в веб студію Rubika був якийсь страх від нерозуміння процесу створення сайту, страх побачити на фінальному етапі то що не сподобатися. Після особистої зустрічі з Микитою, від страху не залишилося і сліду… Я зрозумів що звернувся до професіонала своєї справи. Вже на фіналі можна сказати, що в кінцевому результаті вийшло все набагато краще ніж очікувалося. Хлопці просто молодці, роботу виконали на п’ять з плюсом! Буду і в майбутньому співпрацювати з хлопцями, а так само радити друзям.

ПрАТ «Турбогаз»

Висловлюємо подяку компанії «Rubika» за професійне виконання робіт зі створення корпоративного сайту. Поставлені завдання були виконані в повній відповідності з нашими побажаннями. Весь процес взаємодії – від узгодження технічного завдання та бажаного дизайну до навчання роботи з сайтом – залишив приємні враження.

Дякую за роботу.

Teknika GROUP

Все відмінно, як і завжди. Рекомендую. Уже вдруге замовляли розробку сайту для ще однієї компанії нашого холдингу. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним – з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; при необхідності доопрацювань – хлопці реагують дуже швидко.

Michael Lazarenko

Замовляв landing, хлопці зробили якісно і в строк.

Yaroslav Savchuk

Замовляв у Rubika верстку сайту djstudioone. Спасибі величезне за швидке виконання і реалізацію моєї фантазії! Приємно працювати з відповідальними людьми!

Телекомунікації Network

Замовляли розробку сайту компанії. Термін виконання – дуже оперативно. Розробники врахували всі побажання, а також керівник проекту дав важливі рекомендації відповідно до сучасних віянь. Спасибі, будемо рекомендувати!

Ольга Корнєєва

Дякую за якісну роботу! Зробили сайт швидко і красиво. Консультували з усіх питань. Роботою задоволена, буду рекомендувати.

Валерій Прошковський

Робили кілька сайтів раніше і віра у “створення інтернет-магазину з нуля” та існування професійних програмістів з головою на плечах випарувалася, потім випадала у вигляді сліз, помутніла, утвердилася і скам’яніла.

Самостійні спроби розібратися в особливостях роботи движка або знайти і виправити хоча б основні проблеми, може самому або за допомогою, кілька разів навели мене на пости і коментарі Микити. Раз він мені допоміг, два, а проблем то багато з сайтом.

Найцікавіше що вирішував він проблеми вже дуже ефективно, без звичного вже для мене мусоленья і незрозумілих термінів, іншими словами він реально намагався допомогти і розжувати мені і у нього це виходило дуже швидко! Я був в шоці після декількох років мук з іншими людьми з цієї галузі, не вже є такого рівня професіонали в справі створення сайтів!

Микита, дякую Вам персонально і Вашій команді Rubika, за те що повернули віру в програмістів і розробників!

Звернення до потенційних клієнтів Микити і команди Rubika – Ви ж розумієте, що після цього я вирішив зробити абсолютно новий сайт, який буде працювати так як мені це потрібно, адже я тепер впевнений що це можливо.

Природно я довго сумнівався, тягнув гуму, зважував, але таки зважився – Робимо новий сайт (точніше інтернет магазин) з усіма необхідними мені елементами. З чого почати я не розумів точно, але знав що хочу отримати (після такого-то досвіду) але по ходу справи була налаштована програма взаємодії, зручний формат.

Спасибі Вам Микита, за Вашу системність в справах і ділових відносинах – це дуже допомагає Вашим клієнтам, думаю і мені в майбутньому повторно знадобиться. Ну а на сьогодні 2 нових інтернет-магазину розробили і втілили, і зараз йде процес наповнення контентом.

Так само Rubika пропонує SEO підтримку і за цим напрямком ми вже працюємо і вже бачимо, що перенесення так скажемо рейтингу зі старого сайту виконано ефективно і починаємо бачити перші результати.

Команді Rubika бажаю успіхів і розвитку! Микиті особлива подяка!

Валерій Семенець
Відгук nure.ua
Всеволод Романів

Величезне спасибі всій команді Рубіка за професійний, швидкий, а головне людяний підхід до роботи! Давно не зустрічав такого гідного сервісу. Окремо дякую Микиту за допомогу, професійну консультацію та індивідуальний підхід. Просто чолов’яга! Радує коли зміг знайти відмінний сервіс. Всі б так працювали. Удачі вам, хлопці!

Світлана Широкова

Рік шукали фахівця, який допрацює сайт на opencart. Знайшли цю кампанію. Зробили все доопрацювання в найшвидші терміни. Дякуємо.

Анастасія Єфімова

Щиро дякуємо хлопцям за якісну роботу. Зробили все по ТЗ, врахували всі правки та побажання, підтримку надали 24/7, а найголовніше доступно пояснили як користуватися і вносити зміни людині який нічого в цьому не розуміє, тобто МЕНІ 😂 РЕКОМЕНДУЮ!

Валерій Воронін

Нашу співпрацю, яка триває вже майже два роки, можу охарактеризувати тільки з позитивного боку! Поставлені завдання виконуються швидко і якісно. Будемо співпрацювати і далі!

В'ячеслав Павленко

Дуже швидко спрацювалися з командою “Rubika”, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. IT-фахівці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння бажань клієнта. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту. Дякуємо!

Артем Копилов

Звернулися за доробками по сайту. Оцінивши весь список робіт і вартість доопрацювань було прийнято рішення перейти на більш свіжий і якісний движок – опенкарт. Виконали сайт в термін. Продовжували підтримувати і поправляти дрібні прохання. Дякуємо.

Євген Мухамедзянов

Звернулися до хлопців за ребрендингом сайту! У хлопців відразу було бачення як це буде! Запропонували новий логотип, який відразу всім сподобався) Дуже креативний і сучасний підхід до розробки сайту, врахували всі наші побажання і запропонували в 2 рази більше. Звичайно після ми постійно допрацьовуємо і покращуємо юзабіліті сайту, але це в порядку речей, так як відразу не можливо врахувати всі нюанси! Рекомендую цю молоду але професійну команду! І до речі ціни у них досить приємні 👍🏼!

Олексій Речкин
Відгук upakovka.com.ua
Дмитро Виговський

Замовляли розробку інтернет-магазину. Команда Rubika змогла задовольнити всі наші запити і створити саме такий дизайн сайту, який відповідав очікуванням. Співробітники студії завжди йдуть на контакт, відповідають на будь-які питання, надають підтримку на всіх етапах розробки і обслуговування сайту.

Обговорити проект

Google Rating 5.0 Based on 16 reviews
Telegram Viber messenger email