Відгуки

Ми дуже пишаємося тим, що про нас говорять і пишуть. Ми вдячні кожному клієнтові, який нам довірився.

Написати відгук
Teknika GROUP

Все відмінно, як і завжди. Рекомендую. Уже вдруге замовляли розробку сайту для ще однієї компанії нашого холдингу. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним – з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; при необхідності доопрацювань – хлопці реагують дуже швидко.

Michael Lazarenko

Замовляв landing, хлопці зробили якісно і в строк.

Yaroslav Savchuk

Замовляв у Rubika верстку сайту djstudioone. Спасибі величезне за швидке виконання і реалізацію моєї фантазії! Приємно працювати з відповідальними людьми!

Телекомунікації Network

Замовляли розробку сайту компанії. Термін виконання – дуже оперативно. Розробники врахували всі побажання, а також керівник проекту дав важливі рекомендації відповідно до сучасних віянь. Спасибі, будемо рекомендувати!

Ольга Корнєєва

Дякую за якісну роботу! Зробили сайт швидко і красиво. Консультували з усіх питань. Роботою задоволена, буду рекомендувати.

Валерій Прошковський

Робили кілька сайтів раніше і віра у “створення інтернет-магазину з нуля” та існування професійних програмістів з головою на плечах випарувалася, потім випадала у вигляді сліз, помутніла, утвердилася і скам’яніла.

Самостійні спроби розібратися в особливостях роботи движка або знайти і виправити хоча б основні проблеми, може самому або за допомогою, кілька разів навели мене на пости і коментарі Микити. Раз він мені допоміг, два, а проблем то багато з сайтом.

Найцікавіше що вирішував він проблеми вже дуже ефективно, без звичного вже для мене мусоленья і незрозумілих термінів, іншими словами він реально намагався допомогти і розжувати мені і у нього це виходило дуже швидко! Я був в шоці після декількох років мук з іншими людьми з цієї галузі, не вже є такого рівня професіонали в справі створення сайтів!

Микита, дякую Вам персонально і Вашій команді Rubika, за те що повернули віру в програмістів і розробників!

Звернення до потенційних клієнтів Микити і команди Rubika – Ви ж розумієте, що після цього я вирішив зробити абсолютно новий сайт, який буде працювати так як мені це потрібно, адже я тепер впевнений що це можливо.

Природно я довго сумнівався, тягнув гуму, зважував, але таки зважився – Робимо новий сайт (точніше інтернет магазин) з усіма необхідними мені елементами. З чого почати я не розумів точно, але знав що хочу отримати (після такого-то досвіду) але по ходу справи була налаштована програма взаємодії, зручний формат.

Спасибі Вам Микита, за Вашу системність в справах і ділових відносинах – це дуже допомагає Вашим клієнтам, думаю і мені в майбутньому повторно знадобиться. Ну а на сьогодні 2 нових інтернет-магазину розробили і втілили, і зараз йде процес наповнення контентом.

Так само Rubika пропонує SEO підтримку і за цим напрямком ми вже працюємо і вже бачимо, що перенесення так скажемо рейтингу зі старого сайту виконано ефективно і починаємо бачити перші результати.

Команді Rubika бажаю успіхів і розвитку! Микиті особлива подяка!

Всеволод Романів

Величезне спасибі всій команді Рубіка за професійний, швидкий, а головне людяний підхід до роботи! Давно не зустрічав такого гідного сервісу. Окремо дякую Микиту за допомогу, професійну консультацію та індивідуальний підхід. Просто чолов’яга! Радує коли зміг знайти відмінний сервіс. Всі б так працювали. Удачі вам, хлопці!

Світлана Широкова

Рік шукали фахівця, який допрацює сайт на opencart. Знайшли цю кампанію. Зробили все доопрацювання в найшвидші терміни. Дякуємо.

Анастасія Єфімова

Щиро дякуємо хлопцям за якісну роботу. Зробили все по ТЗ, врахували всі правки та побажання, підтримку надали 24/7, а найголовніше доступно пояснили як користуватися і вносити зміни людині який нічого в цьому не розуміє, тобто МЕНІ 😂 РЕКОМЕНДУЮ!

Валерій Воронін

Нашу співпрацю, яка триває вже майже два роки, можу охарактеризувати тільки з позитивного боку! Поставлені завдання виконуються швидко і якісно. Будемо співпрацювати і далі!

В'ячеслав Павленко

Дуже швидко спрацювалися з командою “Rubika”, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. IT-фахівці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння бажань клієнта. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту. Дякуємо!

Сергій Аршинов

Рекомендую дану компанію, як надійного партнера.

Валерій Семенець
Відгук nure.ua
Артем Копилов

Звернулися за доробками по сайту. Оцінивши весь список робіт і вартість доопрацювань було прийнято рішення перейти на більш свіжий і якісний движок – опенкарт. Виконали сайт в термін. Продовжували підтримувати і поправляти дрібні прохання. Дякуємо.

Євген Мухамедзянов

Звернулися до хлопців за ребрендингом сайту! У хлопців відразу було бачення як це буде! Запропонували новий логотип, який відразу всім сподобався) Дуже креативний і сучасний підхід до розробки сайту, врахували всі наші побажання і запропонували в 2 рази більше. Звичайно після ми постійно допрацьовуємо і покращуємо юзабіліті сайту, але це в порядку речей, так як відразу не можливо врахувати всі нюанси! Рекомендую цю молоду але професійну команду! І до речі ціни у них досить приємні 👍🏼!

Олексій Речкин
Відгук upakovka.com.ua
Дмитро Виговський

Замовляли розробку інтернет-магазину. Команда Rubika змогла задовольнити всі наші запити і створити саме такий дизайн сайту, який відповідав очікуванням. Співробітники студії завжди йдуть на контакт, відповідають на будь-які питання, надають підтримку на всіх етапах розробки і обслуговування сайту.

Євген Клемент'єв

Компанія ESENSE висловлює подяку за співпрацю студії по розробці і просуванню сайтів Rubika. Хлопці попрацювали дуже якісно, ​​оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Rubika!

Обговорити проект

Google Rating 5.0 Based on 14 reviews
Telegram Viber messenger email