Версаль

Логотип і корпоративний сайт компанії по установці натяжних стель

Посилання на проект

Мета

Розробити логотип та корпоративний сайт компанії Версаль.

Завдання

  • розробити логотип компанії
  • створити продає дизайн
  • розробити корпоративний сайт
Дмитрий Рыбалко
versal.kh.ua

Выражаю благодарность веб студии Rubika за создание сайта versal.kh.ua Перед ребятам стояла нелегкая задача, по созданию логотипа,фирменного стиля, и естественно созданию сайта. Перед обращением в веб студию Rubika был некий страх от непонимания процесса создание сайта, страх увидеть на финальном этапе то что не понравиться. После личной встрече с Никитой, от страха не осталось и следа… Я понял что обратился к профессионалу своего дела. Уже на финале можно сказать, что в конечном результате получилось все намного лучше чем ожидалось. Ребята большие молодцы,работу выполнили на пять с плюсом! Буду и в будущем сотрудничать с ребятами, а так же советовать друзьям.

Розробка логотипу

Логотип та корпоративні кольори – відправна точка при створенні дизайну сайту, і, на момент реалізації проекту, перед нами будо завдання по розробці логотипу, на підставі кольорів наданних кліентом.

Наша команда почала розробку різних версій логотипу. Було прийнято рішення в логотипі використовувати графічний елемент з назвою для кращої впізнаваності і просування бренду.

Дизайнером команди Rubika було запропоновано понад сорок варіантів графічних елементів, які були представлені клієнту, однак у клієнта були своє бачення, яке ми взяли до уваги, адже саме цінності клієнта і створюють бренд.

Версаль

Після ознайомлення клієнта з начерками було вирішено відштовхуватися від фігури будинку. Далі ми розробили 4 версії логотипу. Які в результаті компонування перетворилися в кінцевий варіант.

Варианты логотипа компании Версаль

Конечный вариант логотипа компании Версаль
Також наша команда розробила рекомендаційну презентацію, щоб показати, як клієнт може використовувати логотип.

Приклад використання логотипу на брендованих речах

Головна сторінка

При створенні сайту великий вплив мали дані, отримані від аналізу конкурентів. Ми розуміли, що користувачі в цій темі звертають увагу на зображення. Було прийнято рішення максимально використовувати фотоматеріали. І головна сторінка особливо повинна цьому відповідати. Тому ми помістили на неї два креативних слайдера, які йдуть один за одним і тим самим з перших секунд привертають увагу користувача.

В даному дизайні хотілося б відзначити футер. Ми візуально об’єднали його з формою заявки, це було зроблено тому що дана форма зустрічається на всіх сторінках сайту.

Головна сторінка сайту Версаль

Сторінка товару

Потрапляючи на сторінку товару, користувач відразу бачить короткий опис і картинку даного типу стелі. Це зроблено для того щоб візуально закріпити образ стелі в пам’яті людини, і далі просуваючись по сайту користувач з легкістю міг ідентифікувати типи стель і швидше прийняти рішення.

На сторінці є багато картинок у вигляді фото-галереї. Адже користувач хоче представити як той чи інший тип стелі буде виглядати в його будинку.

Сторінка товару сайту Версаль

Сторінка послуг

Дана сторінка реалізована в простому, але в той же час візуально приємному вигляді, для того щоб користувач інтуїтивно і відразу зрозумів які додаткові послуги надає компанія.

Сторінка послуг сайту Версаль

Сторінка контактів

Головним елементом у даній композиції є карта. Зазвичай клієнти воліють приїжджати в офіс до компанії.

Така тенденція склалася, тому що компанії, що займаються натяжними стелями носять локальний характер і покупцям зручно приїхати до офісу для ознайомлення з продукцією та видами стель.

Сторінка контактів сайту Версаль
Хочу подібний сайт

Обговорити проект