Rubika preloader
Харківський
національний
університет
радіоелектроніки
nure.ua
Виклик:

Cайт Харківського національного університету радіоелектроніки як одного з кращих університетів країни залишав бажати кращого як з візуальної, так і з практичної точки зору: він був не зручний не тільки відвідувачам при пошуку необхідної інформації, але і для адміністрації при її оновленні.

Завдання які
ми вирішували:

Проблемою старого сайту була наявність дублікатів сторінок, так наприклад, для кожного співробітника, який входить у склад двох і більше підрозділів (кафедри, ради, лабораторії або асоціації) створювалося стільки ж дублікатів сторінок.

Такий підхід не тільки засмічує базу даних сайту, чим збільшує навантаження на сервер і швидкість завантаження сторінок, але і створює певні труднощі в оновленні інформації, адже потрібно знайти всі сторінки!

Стара версія сайту
Архітектура:

Перед тим як розробляти
дизайн і створювати сайт
наша команда взялася за
розробку архітектури
проекту, адже саме
грамотність побудови
архітектури є запорукою
успішного фундаменту.

Рішення:

Завдяки плідній співпраці з представниками ВНЗ, наша команда розробила грамотну архітектуру сайту, типи об'єктів та створила зв'язки між ними. Були розроблені спец. розділи і враховані всі тонкощі структури університету.

Завдяки новому меню
і структурі розділів,
відвідувачеві стало
зрозуміло де шукати
необхідну йому
інформацію і легко
переміщатися по сайту.
Дизайн:

Новий сайт університету радіоелектроніки необхідно було виконати згідно з існуючим брендбуком, зробити його сучасним, строгим і простим. Наша команда змогла розробити унікальний дизайнб що відповідає всім вимогам.

Нове меню дозволяє без зусиль знайти необхідну інформацію для відвідувачів різного типу: студентів, абітурієнтів, співробітників та інш.
Сторінки же основних розділів меню відображають дочірні пункти обраного меню у вигляді плитки з графічними елементами, що спрощує пошук інформації.
Адаптивная версия:

Розробили адаптивну версію сайту без втрати інформації та функціоналу. Мобільне меню все таке ж просте але інформативне і всеосяжне.

Результат:

Якісний, сучасний і адаптивний сайт, зручний для роботи як для адміністрації, так і для його відвідувачів.

120+ сторінок

Обговорити проектХочу подібний сайт