Rubika preloader

ТОВ "Сіпхауc"

Мета

Розробка корпоративного сайту будівельної компанії

Мета: створити сайт і розробити логотип компанії Sip House.

Компанія Sip House звернулася до нас з питанням про написання текстів, що в подальшому переросло в розробку сайту, а також розробку графічного дизайну для друкованої продукції.

Клієнт вже мав сайт для Харківського представництва, і наша команда взялася за розробку сайту для Одеської філії компанії. Ми постаралися врахувати не тільки всі побажання клієнта і його попередній досвід, а також привнести щось нове і свіже в стиль даної компанії і створили новий логотип.

Розробка корпоративного сайту будівельної компанії
Розробка корпоративного сайту будівельної компанії

Безумовно, сьогодні, коли мова йде про розробку сайту, слід зважати на адаптивність сторінок проекту під мобільні пристрої, адже зростання активності мобільних пристроїв в інтернеті зростає з кожним днем.

Команда проекту

Менеджер проекту:
Марина Риц
Дизайнер:
Олексій Сендецький
Верстальник:
Інна Присенко, Микита Співак
Тестувальник:
Микита Співак, Інна Присенко
Программування:
Микита Співак
Адреса проекту:
siphouse.od.ua
Відгук

Євген

Сучасні реалії розвитку бізнесу такі, що без гарного і інтуїтивно зрозумілого споживачеві сайту – розвивати свій бізнес практично не можливо.

Нам пощастило, що на новому витку розвитку нашої Компанії ми познайомилися з дуже цікавими і креативними хлопцями з Rubika. Сучасний дизайн сайтів, таймінг, швидкість виконання, якість і адекватні ціни – це, без перебільшення, головні переваги професійної команди Rubika.

Окремо хочеться відзначити те, що не входило в чітко обумовлений перелік робіт: хлопці швидко реагували на наші правки і прохання, на нестримний політ фантазії наших маркетологів, приходили на допомогу навіть тоді, коли всі роботи по сайту були зроблені.

Словом, хлопці з Rubika не залишали нас ні на хвилину, поки наш сайт не знайшов впевнені потужні крила для самостійного польоту. Рекомендуємо цю Компанію всім, хто хоче мати свій красивий і сучасний сайт «вже вчора» і отримувати з його допомогою прибуток «вже завтра».

Також окрема подяка від адміна нашого сайту: Адаменко – мрія! Завантажувати-вивантажувати інформацію, вносити корективи і оновлення можна навіть закритими очима!

Пи.си. Окрема подяка розробнику Микиті який допоміг нам в апгрейде і відродження старого сайту одного з наших філій. За три тижні побачили реальний результат: кількість заявок на сайті збільшилася в рази, Відділ продажів став працювати більш продуктивно.

З повагою маркетолог і вся дружна команда Компанії SIPHOUSE.

Обговорити проектХочу подібний сайт