Скільки коштує створення сайту – ціни на сайт в 2021 році

Скільки коштує створення сайту – ціни на сайт в 2021 році

Наші послуги:

Створення інтернет магазинів
Вартість: від 2199$
Термін: від 4 тижнів
Створення корпоративного сайту
Вартість: від 2199$
Термін: від 3 тижнів
Просування в пошукових системах
Вартість: від 599$ у місяць
Термін: від 3 місяців

На сьогоднішній день існує величезна безліч виконавців, готових взятися за розробку вашого сайту. Колосальна різниця у вартості одного й того ж проекту у різних виконавців вражає, адже ціна сайту починається від 100$ і закінчується космічними цифрами.

У даній статті ми розповімо вам про ціноутворення сайту, його складові, про хитрощі до яких вдаються розробники та допоможемо вам визначити вартість вашого сайту, щоб ви отримали саме те, чого чекаєте від виконавця.

Отримайте безкоштовний прорахунок зараз!

Ціна сайтів в 2021 під ключ в залежності від їх типу

Ціноутворення в даному питанні потребує індивідуального підходу тому що, незважаючи на загальні вимоги до продукту, сайти використовують для власних цілей, які можуть різнитися від клієнта до клієнта. Якщо ж не вдаватися в подробиці формування ціни, то можна ознайомитися з нашим порядком цін в таблиці нижче.

Тип сайтуЦінаТермін
Лендінг пейджвід 8 000 грнвід 1 тижнів
Сайт візиткавід 14 000 грнвід 2 тижнів
Сайт каталогвід 14 000 грнвід 2 тижнів
Сайт на WordPressвід 14 000 грнвід 2 тижнів
Сайт компаніївід 25 000 грнвід 3 тижнів
Інтернет магазину на OpenCartвід 56 000 грнвід 4 тижнів
Інтернет магазинвід 70 000 грнвід 10 тижнів

Питання клієнтів про вартість сайтів

Вартість інтернет магазину визначається виходячи з його складності. Під складністю розуміється архітектура каталогу, маркетинговий функціонал, а також додаткові функції. В середньому вартість інтернет магазину починається від 899$ і може рости в залежності від розміру і складності проекту, який ви хочете реалізувати.
Створення унікального корпоративного сайту, без шаблонів і великої кількості зайвого коду починається від 900$, куди входить унікальний дизайн, верстка, адаптація під мобільні пристрої, імплементація (програмування), тестування і виправлення при запуску проекту.
Магазин на шаблоні завжди дешевше на початковому етапі, але як тільки виникає необхідність змінити або додати специфічний функціонал, то ціна за таке доопрацювання буде в 2-3 рази більше звичайної, оскільки необхідно буде підлаштовувати існуючу архітектуру магазину під нове рішення, яке не передбачено шаблоном.
Інтернет магазин – це бізнес, і як будь-яка інша підприємницька діяльність, вимагає постійних вкладень, які при правильному розподілі і підході конвертуються в дохід. До постійних витрат, незважаючи на їх незначність, можна віднести оплату домену та хостингу (щорічна). Також необхідно закласти бюджет на рекламу і просування сайту.

Складові вартості сайту

Отже, для того щоб визначити вартість сайту безумовно необхідно розуміти з яких компонентів, етапів і видів робіт складається процес створення сайту, адже його вартість, як і в будь-якій іншій сфері, визначається обсягом робіт, виконаних фахівцем, що в свою чергу конвертується в час, витрачений на розробку.

Нижче представлений список компонентів і етапів робіт, що впливають на вартість сайту:

 1. хостинг
 2. домен
 3. дизайн
 4. верстка
 5. імплементація
 6. програмування
 7. тестування.

Оплата хостингу

Постійна абонплата за послугу з розміщення і зберігання вашого сайту на сервері, що постійно перебуває в мережі. Вартість послуг хостингу на початок 2021 року розпочинається від 20$ на рік і залежить від ресурсоємності вашого сайту.

Оплата домену

Абонплата за послугу з оренди доменного імені (доменного адресу, наприклад “rubika.com.ua”), яке буде посилатися на ваш хостинг, на якому розміщений сайт. Вартість доменного імені залежить від доменної зони (.com, .ru, .com.ua і т.д.) і починається від 5$ в рік. Наприклад, домен в зоні .com обійдеться в 15$ на рік, а в зоні .ua – 60$ на рік, за умови наявності торгової марки.

Дизайн сайту

Проект вашого сайту, що представляє з себе макет в форматі PSD (Photoshop document), на якому зображений кінцевий вигляд сайту. Створюється такий макет в кілька етапів:

 • проектування – обговорення розділів, функціоналу, контенту сайту і створення мокап (схеми сайту);
 • розробка дизайну – створення графічного файлу в форматі PSD для подальшої його верстки (приклади представлені нижче);
 • затвердження з клієнтом – обговорення, внесення правок, затвердження.

Вартість робіт за даним напрямком варіюється в залежності від рівня виконавця і його досвіду, а також кількості типових сторінок. Таким чином, вартість дизайну прямо пропорційна рівню і обсягу. Ми вважаємо, що хороший дизайн починається від 250$. Термін розробки від 1 тижня.

Верстка

Процес створення інтерактивних сторінок з дизайн-макету шляхом нарізання картинок, іконок та інших елементів, набору тексту і його розмітки. Вартість варіюється в залежності від декількох параметрів:

 • якість верстки – правильність розмітки, оптимізація, відображення згідно макету;
 • наявність адаптивності – сторінка підлаштовується під розміри будь-якого екрану, з нею зручно взаємодіяти на будь-якому пристрої;
 • обсяг – кількість сторінок сайту і їх складність.

В цілому вартість верстки починається від 60$ за сторінку. Термін розробки від 2-3 днів.

Імплементація

Програмування і тестування сайту залежать від складності і від обсягу робіт на цих етапах і зробити навіть приблизний прорахунок складно. Однак якщо вам необхідний звичайний інформаційний сайт або простий інтернет магазин, то вартість цих етапів може обійтися приблизно по 100$ за кожен. Терміни розробки від 2-3 тижнів.

Вартість розробки сайту в компанії складе 500-600$, при менших значення швидше за все вийде сирий і недороблений продукт.

Тепер підрахуємо всі етапи і в сумі отримуємо приблизний мінімальний поріг для розробки сайту близько 500$. Якщо вартість сайту нижче зазначенної, ймовірність отримати неякісний продукт зростає в геометричній прогресії.

Ціна сайту на шаблоні, покупка готового сайту

Безумовно, вартість сайту створеного на шаблоні, різко зменшується за рахунок відсутності необхідності розробки дизайну, верстки та імплементації. Таким чином ціна за створення шаблонного сайту найчастіше нижча на порядок і дозволяє заощадити близько 400$ на розробці, а також скоротити час реалізації проекту.

Однак даний вид продукту є непрактичним і непридатним в довгостроковій перспективі з огляду на якість його реалізації, а також обмеженість обраним шаблоном. Також використання шаблону може викликати труднощі при роботі з контентом сайту або бути причиною взлому вашого сайту.

Шаблони діляться на платні, безкоштовні та зламані. Залежно від вибору можна зіткнутися з різними труднощами.

Створення сайту на платному шаблоні. Такі шаблони мають певну структуру, доопрацювати або змінити яку є можливість тільки шляхом зміни файлів шаблону, які можуть оновлюватися (в разі якщо шаблон підтримується і оновлюється), що в свою чергу призводить до втрати змін. Також додаткову складність при роботі з шаблоном викликають всілякі методи захисту від крадіжки шаблону.

Розробка сайту на безкоштовному шаблоні. Безкоштовні шаблони здебільшого створюються новачками та не відрізняються особливою якістю верстки і стабільністю роботи.

Створення сайту на зламаному шаблоні матиме наслідком те, що розробник, який “обнулив” (зламав) шаблон, з легкістю міг розмістити шкідливий код або “бекдор” (backdoor – задні двері, дозволяють увійти в систему в обхід систем облікових записів) який складно виявити. Такі шаблони не оновлюються, тим самим додаючи ще одну можливість зламати сайт.

Як наслідок, всі труднощі до яких призводить створення сайту на шаблоні, ведуть до збільшення того бюджету, який був закладений спочатку, плюс у сухому залишку отримуємо якусь подобу чудовиська Франкенштейна, тому що при роботі з шаблоном ні ні, та використовуються різного роду милиці.

Вартість шаблонного сайту візитки

Створення інформаційного сайту на шаблоні є одним з найбільш поширених пропозицій на ринку. Клієнтові пропонують запустити сайт за 1 день або тиждень, що відразу свідчить про використання шаблонного сайту. Вартість таких пропозицій в першій половині 2021 року розпочинається від 100$.

При створенні сайту візитки на шаблоні можна зіткнутися з декількома труднощами:

 • складність в SEO оптимізації;
 • складність зміни принципу роботи блоків;
 • складність зміни структури сторінок і розділів сайту;
 • складність додавання полів, блоків, елементів.

В цілому робота з чужим кодом досить проблематичний процес, що вимагає впевнених знань у психології та вміння мислити як інший розробник.

Ціна Лендінг пейдж з унікальним дизайном

Модулі сайтуLanging SLanging MLanging L
Адміністративна панель++
Збереження заявок в адмін панелі+
Онлайн оплата+
Цінавід 8 400 грнвід 12 600 грнвід 16 800 грн

Ціна інтернет магазину на шаблоні

Розробка інтернет магазину на шаблоні – найбільш ризикований проект, адже до всіх перерахованих вище труднощів, з якими може зіткнутися клієнт, додаються особливості продукту, особливості сфери торгівлі та багато іншого. Вартість шаблонного інтернет магазину починається від 200$.

На практиці виконавці, які займаються створенням інтернет магазинів на шаблоні, не працюють з індивідуальними розробками. Тобто будь-який додатковий функціонал, який може бути необхідний клієнту для реалізації продукту, і відсутній в безкоштовному доступі в вигляді модулів в інтернеті, буде непереборною перешкодою.

Створення сайту на конструкторі

Ще одною популярною маркетинговою пропозицією для “швидкого запуску” сайту є використання конструкторів для створення сайту. Ми вже висвітлювали даний підхід до реалізації сайту в інших статтях нашого блогу:

У цієї статті ми пройдемося по ключовим його аспектам. Даний метод розробки схожий зі створенням сайту на шаблоні, проте є деякі ключові відмінності:

 1. Відносно складна адміністративна панель, де ви або розробник робить налаштування зовнішнього вигляду, налаштовує кожен елемент і сторінку.
 2. Відсутність доступу до вихідного коду сайту, і як наслідок – відсутність можливості змінювати принцип його роботи або допрацьовувати свій власний, навіть найпростіший, функціонал.
 3. У безкоштовних версіях конструкторів на кожну сторінку вашого сайту додається реклама.
 4. Ви стаєте залежні від платформи, і в разі її закриття залишаєтеся ні з чим.

Одним з перших популярних конструкторів для сайтів був сервіс uCoz (ucoz.ru), відкрившись ще в 2005 році, даний сервіс все ще існує, але його наполегливо витісняють конкуренти, такі як Tilda, Prom, Wix та інші.

На сьогоднішній день існує близько десятка популярних конструкторів для розробки сайтів різного типу та рівня складності, однак, незважаючи на всі зусилля, прикладені до спрощення процесу розробки сайту, якість одержуваного продукту далеко від індивідуальних рішень.

Конструктор сайтів Tilda Publishing

uKit — Конструктор сайтів для бізнесу

Давайте обговоримо ваш проект!

Вартість інтернет-магазину

Модулі сайтуeShop SeShop MeShop LeShop XLeShop XXL
Кількість сторінок/розділів35888
Багатомовність і мультивалютність+++++
SEO фільтри+++++
Товарні позиції+++
Розширені коментарі++
Комплекти і подарунки+
Накопичувальні знижки+
Інтеграції з агрегаторами (Rozetka, Ya.Market и т.д.)+
Цінавід 25 000 грнвід 39 000 грнвід 53 000 грнвід 67 000 грнвід 78 000 грн

Наша команда впевнена, що створення сайтів під ключ – єдиний правильний вихід в розробці вашого інтернет ресурсу. Наші клієнти отримують індивідуальні рішення, розроблені спеціально під їхні вимоги, які мають інтуїтивну панель керування і ними легко управляти.

Ми не пропонуємо шаблонні рішення, але ми можемо швидко розробити простий сайт з оригінальним дизайном з врахуванням майбутніх доопрацювань, для старту роботи при мінімальних бюджетах. Команда Rubika прагне до довгострокового співробітництва, створює якісний продукт, забезпечує підтримку та допомагає клієнтам у веденні бізнесу в мережі Інтернет.

Ціна корпоративного сайту

Вартість інформаційного сайту формується виходячи з його структури, додаткового функціоналу, таких як форми, калькулятори розрахунку вартості та інших маркетингових фішок. В середньому ціна корпоративного сайту починається від 700$.

У вартість входить: розробка індивідуального дизайну, адаптивна верстка, імплементація, програмування і тестування. За підсумком роботи ви отримуєте гнучкий і простий в управлінні корпоративний сайт.

Вартість інтернет магазину під ключ

Сьогодні інтернет магазин – основний інструмент збільшення продажів у сфері торгівлі, і команда Rubika відповідально підходить до розробки кожного інтернет магазину. Ми щільно взаємодіємо з клієнтом на стадії розробки дизайну, адже часто, саме клієнт, власник бізнесу, знає свою цільову аудиторію і використовує механізми взаємодії з нею.

Ми створюємо авторські модулі та доповнення до популярних CMS для розширення їх функціоналу згідно вимог клієнта. Наша команда розробляє архітектуру вашого проекту згідно з усіма правилами проектування і створює точний і гнучкий механізм управління вашим інтернет магазином при мінімальній його вартості – від 900$.

Знайшли помилку?
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Наші послуги:

Створення інтернет магазинів
Вартість: від 2199$
Термін: від 4 тижнів
Створення корпоративного сайту
Вартість: від 2199$
Термін: від 3 тижнів
Просування в пошукових системах
Вартість: від 599$ у місяць
Термін: від 3 місяців

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обговорити проект

  Google Rating 5.0 Based on 28 reviews
  Telegram Viber messenger email