Створення, розробка і виготовлення сайтів

Число користувачів інтернету постійно зростає. Статистика запитів і звернень показує, що до можливостей всесвітньої мережі вдаються як для пошуку потрібної інформації, так і з метою спілкування або здійснення покупок, замовлення послуг.

Чому необхідно створювати сайт

Магазинам, сервісним центрам, виробничим компаніям, що бажають досягти успіху і залишатися на гребені хвилі, саме час залучити на службу інтернет-простір. У сучасному світі воно є плацдармом для відкриття нових перспектив у розвитку бізнесу. Можливості інтернету значні. Він забезпечує розширення каналів пошуку партнерів, клієнтів, ринків збуту товару. Щоб заявити про себе у всесвітній мережі необхідно створити сайт комерційного або інформаційного спрямування.

Мережа інтернет – ринок збуту

Правильно оформлений, структурований, наповнений тематичність контентом і оптимізований під конкретні запити веб-ресурс – це віртуальна візитна картка. Перебуваючи у відкритому доступі для цільової аудиторії по всьому світу, сайт цілодобово працює на вас. День за днем ​​він привертає зацікавлених відвідувачів, рекламує вашу продукцію або послуги, надає потрібну інформацію, підвищує впізнаваність бренду.

Інформація доступна 24/7

Щоб користувачі могли вас знайти, сайту потрібно конкретне місце проживання і адреса. Їх наявність активує функціонал пошукових систем. Заселення сайту на сервер з постійним підключенням до інтернету забезпечить хостинг. Завдяки йому вся інформація про вас цілодобово знаходиться в мережі. Скористатися нею можна звернувшись за адресою. Ідентифікатором розташування вашого ресурсу є домен.

Просування бренду

Для підвищення відвідуваності, зростання популярності і примноження прибутку від продажів товару потрібно розкрутка сайту. Спроба самостійного творчості в даній сфері, призведе до незворотної втрати часу і зайвим фінансовим витратам. Тільки професіонали, які мають досвід в SMM-сфері, які знають алгоритми роботи пошукових систем, які швидко реагують на їх зміни, виведуть ваш сайт на належний рівень. З огляду на це, замовляти створення і просування сайту бажано у фахівців, які використовують продумані SEO-стратегії.

Швидкість розкрутки сайту залежить від наступних факторів:

 • технічних особливостей, дизайну і структури ресурсу;
 • рівня конкуренції товару / послуг в сегменті ринку;
 • вибору способів просування і індивідуалізації;
 • термінів, необхідних для виходу в ТОП пошукових систем.

Для кожного окремого випадку терміни розкрутки індивідуальні. Вплинути на них дозволяє тактика використання перевірених методик оптимізації та просування.

Етапи створення сайту

Створення сайту – це співпраця замовника проекту та його виконавця. В першу чергу важливо визначитися з завданнями, покладеними на інтернет-ресурс. Залежно від того, комерційним, інформаційним або рекламним йому належить бути, виконавець підбирає варіанти внутрішнього структурування і методики розкрутки.

Аналіз конкурентного сфери

Приступаючи до розробки веб-ресурсу, слід вивчити сайти конкурентів. Це дозволить отримати корисну інформацію про їхні технічні особливості і методиках розкрутки. Проводячи масштабний маркетинговий аналіз, орієнтуватися треба тільки на сильних конкурентів. Беручи до уваги виграшні сторони і виявляючи помилки в їх стратегії, буде простіше розробити власну ефективну тактику просування.

Промальовування макета

Наступним етапом у створенні сайту є промальовування дизайн макета майбутніх сторінок в графічній програмі. На них відображаються основні елементи навігації. Щоб композиція сайту однаково добре виглядала при відкритті на будь-якому екрані, задаються потрібні параметри розміру. Від кількості сторінок залежить побудова структури і спосіб систематизації розміщеної інформації. Чим їх більше, тим складніше виконати чітке структурування, що забезпечує простоту користування даними ресурсу і швидку індексацію пошуковими роботами.Професіонали знають, як зробити це правильно. Використовуючи елементарну плоску або грамотну вертикальну структуру побудови, вони забезпечать просту навігацію по сайту з урахуванням особливостей архітектури сторінок.

Верстка й імплементація

Схвалений замовником дизайн макет переходить в стадію реалізації, яка передбачає верстку і php програмування. Завдяки цим діям сайт знаходить «фізичну» форму, обзаводиться движком, найбільш підходящим під конкретні бізнес процеси. Верстка здійснюється за допомогою стандартних мов розмітки і опису документів html і css. Для управління контентом і підтримки роботи сайту задіюються популярні cms. Найчастіше перевага віддається wordpress, joomla, opencart.

Чому необхідно вибрати нас

Все дуже просто. Створення та просування сайтів силами фахівців, приносить очікувані результати.

 • зростання прибутку компанії, магазину, сервісу;
 • розширення кола потенційних клієнтів, яких залучить помітна контекстна реклама;
 • пізнаваність бренду / продукції і формування підсвідомого довіри до нього у потенційного споживача;
 • швидке просування в соціальних мережах.

Грамотний підхід

Ми створюємо ефективно працюють сайти, юзабіліті яких сприяє їх швидкому просуванню і збільшення конверсії. Правильна архітектура, орієнтована на зручність користувача дозволить зробити користувача сайту вашим постійним клієнтом.

Якісна розробка

Займаємося створенням і просуванням сайтів «під ключ». Кожен підготовчий етап погоджуємо з замовником. Гарантуємо відсутність милиць, неунікального контенту, заплутаної системи навігації. Результатом роботи наших фахівців стануть якісна верстка, продуманий функціонал і адаптований дизайн.

Свіжий погляд на дизайн

Індивідуальність вашого сайту – наша турбота. Ми не прийнятний стандартних форм роботи там, де є місце творчості і прояву майстерності. Кожен новий проект – для нас виклик. При розробці дизайну використовуємо креативний підхід. Співпраця з нами буде легким і приємним для вас.

Rubika

Послуги

Принцип роботи

 1. БЕЗКОШТОВНА
  попередня
  консультація

  розробляємо проект і визначаємо цілі. Вибираємо рішення, що оптимально підходить для презентації продукту.

 2. Опрацювання
  макетів

  розробляємо макети відповідно до побажань клієнта.

 3. Дизайн

  індивідуальний дизайн, розроблений під ваші побажання, колірну схему, логотип.

 4. Верстка

  процес створення інтерактивних (взаємодіючих, клікабельних) сторінок з дизайну (картинки).

 5. Мобільна
  адаптація

  кожна з цих сторінок коректно підлаштовується під мобільні пристрої.

 6. Імплементація

  створення теми для CMS (системи для управління вашим сайтом).

 7. Програмування

  розробка необхідного функціоналу.

 8. Тестування

  перевірка всіх сторінок і функціоналу на працездатність і вилов помилок, багів, глюків.

 9. Прибуток

Портфоліо

Наші переваги

10 річний
досвід
10 річний
досвід

наш досвід дозволяє вирішувати завдання різного рівня складності, креативно підходити до вирішення нетривіальних завдань, які нам дуже цікаві.

більш ніж 120
реалізованих проектів
більш ніж 120
реалізованих проектів

у нашому портфоліо більш ниж 120 успішно реалізованих проектів

Консультація
БЕЗКОШТОВНО
Консультація
БЕЗКОШТОВНО

вникаємо в проект, розробляємо архітектуру, рекомендуємо краще рішення для вашого бізнесу, обговорюємо і пишемо ТЗ.

Вартість
проекту не
Вартість
проекту не
"Зі стелі"

формуємо вартість виходячи з складності проекту та обсягу робіт.

Не використовуємо
шаблони
Не використовуємо
шаблони

тільки ОРИГІНАЛЬНИЙ дизайн.

Мобільна
версію включено
Мобільна
версію включено

УСІ САЙТИ, які ми створюємо, мають МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ. У вартість входить адаптивний дизайн.

Висока швидкість
завантаження сайту
Висока швидкість
завантаження сайту

оптимізація коду починаючи з першого рядка. Верстка та програмування реалізується максимально грамотно.

Гарантія та
обслуговування
Гарантія та
обслуговування

ми надаємо гарантійний термін на створення сайту для того щоб ви могли задати свої питання по сайту і без стресів вчитися керувати ним.

Підтримка і
повний цикл
Підтримка і
повний цикл

ведення бізнесу в інтернеті не закінчується на розробці сайту, дуже важливу роль відіграє його наповнення (контент), просування в пошукових системах і соціальних мережах.

Клієнти

Інтернет магазин кажгалантереі De Esse
Інтернет провайдер LancomNet
Інтернет магазин меблів у стилі лофт Esense
Інтернет магазин спортивного харчування Sport-Factor
Інтернет-магазин пакувальної продукції компанії ІВК Техніка
Інтернет-магазин автозвуку CarmusicShop

Відгуки

Обговорити проект